Terrano's discussion forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terrano's discussion forum

Fórum Jamese Terrana k diskusi o všem...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lord_Radim

Lord_Radim


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 20. 12. 08

Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Empty
PříspěvekPředmět: Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je   Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 5:30 am

Ahoj tady kecejte o čem chcete. Smile
Návrat nahoru Goto down
SGThor2

SGThor2


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 02. 09

Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je   Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 2:57 am

Nazdar já bych si docela pokecal ale nevim o čem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lord_Radim

Lord_Radim


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 20. 12. 08

Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je   Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 12:33 pm

No tak třeba otom jak si třeba prožil jární prázdniny kromě valentýna protože valentým už promě přestal existovat.
A to z jednoho prostého důvodu. Možná víš co tim myslím. Holka se jsemnou rozešla po dvou týdnech buď se jsemnou nudila nebo měla ze mě strach a proto odešla. Tak jsem si řek že na holky už prostě kašlu. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

A na tu MRCHU TAKY Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Jinak jsem v pohodě v čera na praxi jsem dopisoval Deník až do půl třetí. Smile
Návrat nahoru Goto down
SGThor2

SGThor2


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 02. 09

Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je   Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 7:11 pm

No tak já prázdniny neměl no Mad Já chodim do práce. Jinak valentýna taky neslavim. Chodil jsem s jednou holkou 5 let a potom se na mě vykašlala kvuli nějakýmu pražákovy. Už to bude skoro rok co se tak stalo a od tý doby na novej vztah nemam ani pomyšlení Sad
Je zvláštní jak ty ženský dokážou všechno zkazit Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Lord_Radim

Lord_Radim


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 20. 12. 08

Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je   Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 8:07 am

Přesně tak. Kdyby ta moje taky aspoň ten rok nebo dva to by mi zas tak nevadilo ale po dvou týdnech to je moc. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
James Terrano
Admin
James Terrano


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 08
Age : 36

Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je   Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 9:51 am

No jo, některý holky jsou mrchy...
Návrat nahoru Goto down
https://terrano-forum.forumczech.com
Lord_Radim

Lord_Radim


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 20. 12. 08

Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je   Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Icon_minitimeSat May 02, 2009 12:43 pm

Jo, jo přesně TAK !!! Já bych vymislel speciální Tábory pro tyhle mrchy kde by pracovali až by chcíply !! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je   Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kecárna o ničem ale přes to to oněčem je
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Terrano's discussion forum :: Ostatní :: Volná diskuze-
Přejdi na: